Os 7229 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bělá nad Radbuzou | 4.36 | 1 | |||
Újezd Svatého Kříže | x | 4.39 | 4.39 | ||
Svržno | x | 4.42 | 4.42 | ||
Hostouň | 4.44 | 4.45 | 1 | ||
Mutěnín | x | 4.48 | 4.48 | 1 | |
Poběžovice | 4.55 | 4.56 | 1 | ||
Vlkanov | x | 5.01 | 5.01 | ||
Nový Kramolín | x | 5.03 | 5.03 | 1 | |
Postřekov | x | 5.06 | 5.06 | 1 | |
Klenčí pod Čerchovem | 5.09 | 5.10 | 1 | ||
Trhanov | x | 5.14 | 5.14 | 1 | |
Pila | x | 5.17 | 5.17 | ||
Havlovice | x | 5.19 | 5.19 | 401 | |
Domažlice město | 5.24 | 5.25 | |||
Domažlice | 5.27 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci