Os 7222 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bělá nad Radbuzou | 6.22 | 1 | |||
Bělá nad Radbuzou zastávka | 6.24 | 6.24 | |||
Třemešné pod Přimdou | 6.31 | 6.32 | 1 | ||
Dubec | x | 6.35 | 6.35 | ||
Borek u Tachova | x | 6.39 | 6.39 | ||
Stráž u Tachova | 6.44 | 6.45 | 1 | ||
Bor zastávka | x | 6.49 | 6.49 | ||
Bor | 6.54 | 6.55 | 1 | ||
Doly | x | 6.59 | 6.59 | ||
Staré Sedliště | 7.03 | 7.03 | 1 | ||
Pernolec | x | 7.10 | 7.10 | ||
Malý Rapotín | x | 7.14 | 7.14 | ||
Tachov zastávka | x | 7.17 | 7.17 | ||
Tachov | 7.22 | 7.32 | 2 | ||
Tachov-Bíletín | x | 7.35 | 7.35 | ||
Lom u Tachova | x | 7.39 | 7.39 | ||
Planá u Mariánských Lázní | 7.49 | 3a |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci