Os 7207 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tachov | 13.29 | 1 | |||
Tachov zastávka | x | 13.34 | 13.34 | ||
Malý Rapotín | x | 13.36 | 13.36 | ||
Pernolec | x | 13.40 | 13.40 | ||
Staré Sedliště | 13.46 | 13.47 | 1 | ||
Doly | x | 13.50 | 13.50 | ||
Bor | 13.55 | 13.56 | 1 | ||
Bor zastávka | x | 14.00 | 14.00 | ||
Stráž u Tachova | 14.05 | 14.06 | 1 | ||
Borek u Tachova | x | 14.11 | 14.11 | ||
Dubec | x | 14.15 | 14.15 | ||
Třemešné pod Přimdou | 14.19 | 14.20 | 1 | ||
Bělá nad Radbuzou zastávka | 14.26 | 14.27 | |||
Bělá nad Radbuzou | 14.29 | 14.30 | 1 | ||
Újezd Svatého Kříže | x | 14.34 | 14.34 | ||
Svržno | x | 14.37 | 14.37 | ||
Hostouň | 14.40 | 14.41 | 1 | ||
Mutěnín | x | 14.44 | 14.44 | 1 | |
Poběžovice | 14.50 | 14.51 | 2 | ||
Vlkanov | x | 14.56 | 14.56 | ||
Nový Kramolín | x | 14.58 | 14.58 | 1 | |
Postřekov | x | 15.02 | 15.02 | 1 | |
Klenčí pod Čerchovem | 15.06 | 15.07 | 1 | ||
Trhanov | x | 15.11 | 15.11 | 1 | |
Pila | x | 15.14 | 15.14 | ||
Havlovice | x | 15.16 | 15.16 | 401 | |
Domažlice město | 15.21 | 15.22 | |||
Domažlice | 15.24 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci