Os 7202 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Domažlice | 8.07 | 2 | |||
Domažlice město | 8.09 | 8.10 | |||
Havlovice | x | 8.15 | 8.15 | 401 | |
Pila | x | 8.17 | 8.17 | ||
Trhanov | x | 8.19 | 8.19 | 1 | |
Klenčí pod Čerchovem | 8.23 | 8.24 | 1 | ||
Postřekov | x | 8.27 | 8.27 | 1 | |
Nový Kramolín | x | 8.31 | 8.31 | 1 | |
Vlkanov | x | 8.33 | 8.33 | ||
Poběžovice | 8.38 | 8.39 | 1 | ||
Mutěnín | x | 8.46 | 8.46 | 1 | |
Hostouň | 8.49 | 8.49 | 1 | ||
Svržno | x | 8.52 | 8.52 | ||
Újezd Svatého Kříže | x | 8.54 | 8.54 | ||
Bělá nad Radbuzou | 8.58 | 9.29 | 3 | ||
Bělá nad Radbuzou zastávka | 9.31 | 9.31 | |||
Třemešné pod Přimdou | 9.38 | 9.39 | 1 | ||
Dubec | x | 9.42 | 9.42 | ||
Borek u Tachova | x | 9.46 | 9.46 | ||
Stráž u Tachova | 9.51 | 9.52 | 1 | ||
Bor zastávka | x | 9.56 | 9.56 | ||
Bor | 10.01 | 10.02 | 1 | ||
Doly | x | 10.07 | 10.07 | ||
Staré Sedliště | 10.11 | 10.11 | 1 | ||
Pernolec | x | 10.18 | 10.18 | ||
Malý Rapotín | x | 10.22 | 10.22 | ||
Tachov zastávka | x | 10.25 | 10.25 | ||
Tachov | 10.29 | 10.32 | 1 | ||
Tachov-Bíletín | x | 10.35 | 10.35 | ||
Lom u Tachova | x | 10.39 | 10.39 | ||
Planá u Mariánských Lázní | 10.49 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci