Os 7200 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Domažlice | 6.13 | 2 | |||
Domažlice město | 6.15 | 6.15 | |||
Havlovice | x | 6.20 | 6.20 | 401 | |
Pila | x | 6.22 | 6.22 | ||
Trhanov | x | 6.25 | 6.25 | 1 | |
Klenčí pod Čerchovem | 6.29 | 6.30 | 2 | ||
Postřekov | x | 6.33 | 6.33 | 1 | |
Nový Kramolín | x | 6.36 | 6.36 | 1 | |
Vlkanov | x | 6.38 | 6.38 | ||
Poběžovice | 6.44 | 6.49 | 1 | ||
Mutěnín | x | 6.56 | 6.56 | 1 | |
Hostouň | 6.58 | 6.59 | 1 | ||
Svržno | x | 7.02 | 7.02 | ||
Újezd Svatého Kříže | x | 7.04 | 7.04 | ||
Bělá nad Radbuzou | 7.08 | 7.20 | 1 | ||
Bělá nad Radbuzou zastávka | 7.22 | 7.22 | |||
Třemešné pod Přimdou | 7.29 | 7.30 | 1 | ||
Dubec | x | 7.33 | 7.33 | ||
Borek u Tachova | x | 7.37 | 7.37 | ||
Stráž u Tachova | 7.42 | 7.43 | 1 | ||
Bor zastávka | x | 7.47 | 7.47 | ||
Bor | 7.52 | 8.02 | 2 | ||
Doly | x | 8.07 | 8.07 | ||
Staré Sedliště | 8.11 | 8.11 | 1 | ||
Pernolec | x | 8.18 | 8.18 | ||
Malý Rapotín | x | 8.22 | 8.22 | ||
Tachov zastávka | x | 8.25 | 8.25 | ||
Tachov | 8.29 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci