Os 7179 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Orlicí | 20.45 | 4a | |||
Dolní Libchavy | x | 20.48 | 20.48 | ||
Černovír | x | 20.52 | 20.52 | ||
Lanšperk | 20.54 | 20.55 | 1 | ||
Hnátnice | x | 20.57 | 20.57 | ||
Dolní Dobrouč | x | 20.59 | 20.59 | ||
Letohrad | 21.03 | 21.04 | 3 | ||
Verměřovice | x | 21.11 | 21.11 | ||
Jablonné nad Orlicí | 21.15 | 21.16 | 2 | ||
Jamné nad Orlicí | x | 21.19 | 21.19 | ||
Těchonín | x | 21.24 | 21.24 | 1 | |
Mladkov | x | 21.29 | 21.29 | ||
Lichkov | 21.33 | 21.34 | 1 | ||
Dolní Lipka | 21.40 | 21.42 | 3 | ||
Králíky zastávka | x | 21.45 | 21.45 | ||
Králíky | 21.49 | 21.51 | 1 | ||
Dolní Orlice | x | 21.54 | 21.54 | ||
Červená Voda | 21.58 | 22.00 | 1 | ||
Červená Voda-Pod rozhlednou | x | 22.02 | 22.02 | ||
Moravský Karlov | 22.04 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci