Os 6613 | |
Řazení vlaku: Bftn791 + 843 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 16.44 | 12 | |||
Děčín východ | 16.47 | 16.48 | 101 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 16.56 | 16.57 | 1 | ||
Františkov nad Ploučnicí | 17.01 | 17.02 | 1 | ||
Starý Šachov | x | 17.06 | 17.06 | ||
Žandov | x | 17.08 | 17.08 | ||
Horní Police | 17.10 | 17.11 | 1 | ||
Stružnice | 17.15 | 17.15 | 1 | ||
Česká Lípa-Holý vrch | x | 17.20 | 17.20 | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 17.24 | 17.36 | 2 | ||
Zákupy-Božíkov | x | 17.43 | 17.43 | ||
Mimoň | 17.50 | 17.50 | 1 | ||
Brniště | 17.57 | 17.59 | 3 | ||
Velký Valtinov | x | 18.02 | 18.02 | ||
Jablonné v Podještědí | 18.07 | 18.08 | 1 | ||
Lvová | x | 18.12 | 18.12 | ||
Rynoltice | 18.16 | 18.16 | 1 | ||
Zdislava | x | 18.21 | 18.21 | ||
Křižany | 18.26 | 18.26 | 1 | ||
Novina | x | 18.29 | 18.29 | ||
Kryštofovo Údolí | x | 18.31 | 18.31 | ||
Karlov pod Ještědem | 18.37 | 18.40 | 3 | ||
Ostašov | x | 18.43 | 18.43 | 1 | |
Liberec-Horní Růžodol | 18.46 | 18.46 | 1 | ||
Liberec | 18.54 | 102 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci