Os 6612 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 17.01 | 102 | |||
Liberec-Horní Růžodol | 17.07 | 17.07 | 1 | ||
Ostašov | x | 17.10 | 17.10 | 1 | |
Karlov pod Ještědem | 17.14 | 17.19 | 3 | ||
Kryštofovo Údolí | x | 17.23 | 17.23 | ||
Novina | x | 17.25 | 17.25 | ||
Křižany | 17.27 | 17.28 | 1 | ||
Zdislava | x | 17.32 | 17.32 | ||
Rynoltice | 17.38 | 17.38 | 1 | ||
Lvová | x | 17.42 | 17.42 | ||
Jablonné v Podještědí | 17.47 | 17.49 | 1 | ||
Velký Valtinov | x | 17.53 | 17.53 | ||
Brniště | 17.57 | 17.59 | 1 | ||
Pertoltice pod Ralskem | x | 18.02 | 18.02 | ||
Mimoň | 18.05 | 18.06 | 1 | ||
Zákupy-Božíkov | x | 18.13 | 18.13 | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 18.22 | 18.30 | 2 | ||
Česká Lípa-Holý vrch | x | 18.32 | 18.32 | ||
Stružnice | 18.37 | 18.38 | 1 | ||
Horní Police | 18.42 | 18.42 | 1 | ||
Žandov | x | 18.44 | 18.44 | ||
Starý Šachov | x | 18.46 | 18.46 | ||
Františkov nad Ploučnicí | 18.51 | 18.51 | 1 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 18.56 | 18.57 | 2 | ||
Děčín východ | 19.05 | 19.06 | 101 | ||
Děčín hlavní nádraží | 19.10 | 12 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci