Os 6609 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 12.44 | 12 | |||
Děčín východ | 12.47 | 12.48 | 101 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 12.56 | 12.57 | 1 | ||
Františkov nad Ploučnicí | 13.01 | 13.02 | 1 | ||
Starý Šachov | x | 13.06 | 13.06 | ||
Žandov | x | 13.08 | 13.08 | ||
Horní Police | 13.10 | 13.11 | 1 | ||
Stružnice | 13.15 | 13.15 | 1 | ||
Česká Lípa-Holý vrch | x | 13.20 | 13.20 | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 13.24 | 13.36 | 2 | ||
Zákupy-Božíkov | x | 13.43 | 13.43 | ||
Mimoň | 13.50 | 13.50 | 1 | ||
Brniště | 13.57 | 13.59 | 3 | ||
Velký Valtinov | x | 14.02 | 14.02 | ||
Jablonné v Podještědí | 14.07 | 14.08 | 1 | ||
Lvová | x | 14.12 | 14.12 | ||
Rynoltice | 14.16 | 14.16 | 1 | ||
Zdislava | x | 14.21 | 14.21 | ||
Křižany | 14.26 | 14.26 | 1 | ||
Novina | x | 14.29 | 14.29 | ||
Kryštofovo Údolí | x | 14.31 | 14.31 | ||
Karlov pod Ještědem | 14.37 | 14.40 | 3 | ||
Ostašov | x | 14.43 | 14.43 | 1 | |
Liberec-Horní Růžodol | 14.46 | 14.46 | 1 | ||
Liberec | 14.54 | 102 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci