Os 6600 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 5.08 | 102 | |||
Liberec-Horní Růžodol | 5.13 | 5.14 | 1 | ||
Křižany | 5.26 | 5.26 | 1 | ||
Zdislava | x | 5.31 | 5.31 | ||
Rynoltice | 5.36 | 5.36 | 1 | ||
Lvová | x | 5.40 | 5.40 | ||
Jablonné v Podještědí | 5.44 | 5.48 | 1 | ||
Velký Valtinov | x | 5.52 | 5.52 | ||
Brniště | 5.55 | 5.56 | 1 | ||
Velký Grunov | x | 5.58 | 5.58 | ||
Pertoltice pod Ralskem | x | 6.01 | 6.01 | ||
Mimoň | 6.04 | 6.04 | 1 | ||
Zákupy-Božíkov | x | 6.11 | 6.11 | ||
Vlčí Důl-Dobranov | x | 6.15 | 6.15 | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 6.21 | 6.30 | 2 | ||
Česká Lípa-Holý vrch | x | 6.32 | 6.32 | ||
Stružnice | 6.37 | 6.38 | 1 | ||
Horní Police | 6.42 | 6.42 | 1 | ||
Žandov | x | 6.44 | 6.44 | ||
Starý Šachov | x | 6.46 | 6.46 | ||
Františkov nad Ploučnicí | 6.51 | 6.51 | 1 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 6.56 | 6.57 | 2 | ||
Malá Veleň | x | 6.59 | 6.59 | ||
Březiny u Děčína | x | 7.02 | 7.02 | ||
Děčín východ | 7.05 | 7.06 | 101 | ||
Děčín hlavní nádraží | 7.10 | 12 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci