R 617 „Krušnohor“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + 2xBpee237 + Bmz229 + Bbdgmee236 + ABmz346 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 18.29 | 2 | |||
Kynšperk nad Ohří | 18.39 | 18.40 | 1 | ||
Sokolov | 18.52 | 18.53 | 1 | ||
Chodov | 19.04 | 19.05 | 1 | ||
Karlovy Vary | 19.13 | 19.15 | 1 | ||
Ostrov nad Ohří | 19.28 | 19.29 | 1 | ||
Klášterec nad Ohří | 19.51 | 19.52 | 1 | ||
Kadaň-Prunéřov | 19.57 | 19.58 | 1 | ||
Chomutov | 20.06 | 20.08 | 1 | ||
Odb Chomutov město | 20.11 | 20.11 | |||
Jirkov zastávka | 20.14 | 20.15 | |||
Most | 20.26 | 20.27 | 1 | ||
Bílina | 20.36 | 20.37 | 1 | ||
Teplice v Čechách | 20.50 | 20.51 | 1 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 21.09 | 21.15 | 5 | ||
Lovosice | 21.31 | 21.33 | 1 | ||
Roudnice nad Labem | 21.42 | 21.44 | 1 | ||
Kralupy nad Vltavou | 22.06 | 22.08 | 3 | ||
Praha-Holešovice | 22.26 | 22.28 | 1 | ||
Praha hlavní nádraží | 22.37 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci