R 616 „Krušnohor“ | |
Řazení vlaku: 151_n2 + Bpee237 + Bmz229 + Bbdgmee236 + ABmz346 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 5.22 | 26b | |||
Praha-Holešovice | 5.29 | 5.31 | 2 | ||
Kralupy nad Vltavou | 5.49 | 5.51 | 2 | ||
Roudnice nad Labem | 6.11 | 6.12 | 2 | ||
Lovosice | 6.23 | 6.25 | 2 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 6.41 | 6.48 | 5 | ||
Teplice v Čechách | 7.05 | 7.06 | 2 | ||
Bílina | 7.19 | 7.20 | 2 | ||
Most | 7.30 | 7.31 | 2 | ||
Jirkov zastávka | 7.42 | 7.43 | |||
Odb Chomutov město | 7.46 | 7.47 | |||
Chomutov | 7.49 | 7.51 | 2 | ||
Kadaň-Prunéřov | 8.00 | 8.01 | 2 | ||
Klášterec nad Ohří | 8.06 | 8.07 | 2 | ||
Ostrov nad Ohří | 8.29 | 8.30 | 2 | ||
Karlovy Vary | 8.43 | 8.45 | 2 | ||
Chodov | 8.54 | 8.55 | 2 | ||
Sokolov | 9.05 | 9.06 | 2 | ||
Kynšperk nad Ohří | 9.17 | 9.18 | 2 | ||
Cheb | 9.30 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci