R 614 „Krušnohor“ | |
Řazení vlaku: 193 + 3xB249 + 3xBpee237 + Bmz229 + Bbdgmee236 + ABmz346 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 7.32 | 26b | |||
Praha-Holešovice | 7.39 | 7.42 | 2 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 8.42 | 8.48 | 5 | ||
Teplice v Čechách | 9.05 | 9.06 | 2 | ||
Bílina | 9.19 | 9.20 | 2 | ||
Most | 9.30 | 9.31 | 2 | ||
Jirkov zastávka | 9.42 | 9.43 | |||
Odb Chomutov město | 9.46 | 9.47 | |||
Chomutov | 9.49 | 9.51 | 2 | ||
Kadaň-Prunéřov | 10.00 | 10.01 | 2 | ||
Klášterec nad Ohří | 10.06 | 10.07 | 2 | ||
Ostrov nad Ohří | 10.29 | 10.30 | 2 | ||
Karlovy Vary | 10.43 | 10.45 | 2 | ||
Chodov | 10.54 | 10.55 | 2 | ||
Sokolov | 11.05 | 11.06 | 2 | ||
Kynšperk nad Ohří | 11.17 | 11.18 | 2 | ||
Cheb | 11.30 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci