R 608 „Krušnohor“ | |
Řazení vlaku: 151_n2 + Bmz235 + 2xBpee237 + Bmz229 + Bbdgmee236 + ABmz346 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 13.32 | 26b | |||
Praha-Holešovice | 13.39 | 13.42 | 2 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 14.42 | 14.48 | 5 | ||
Teplice v Čechách | 15.05 | 15.06 | 2 | ||
Bílina | 15.19 | 15.20 | 2 | ||
Most | 15.30 | 15.31 | 2 | ||
Jirkov zastávka | 15.42 | 15.43 | |||
Odb Chomutov město | 15.46 | 15.47 | |||
Chomutov | 15.49 | 15.51 | 2 | ||
Kadaň-Prunéřov | 16.00 | 16.01 | 2 | ||
Klášterec nad Ohří | 16.06 | 16.07 | 2 | ||
Ostrov nad Ohří | 16.29 | 16.30 | 2 | ||
Karlovy Vary | 16.43 | 16.45 | 2 | ||
Chodov | 16.54 | 16.55 | 2 | ||
Sokolov | 17.05 | 17.06 | 2 | ||
Kynšperk nad Ohří | 17.17 | 17.18 | 2 | ||
Cheb | 17.30 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci