Os 5608 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Choceň | 16.58 | 10 | |||
Újezd u Chocně | 17.03 | 17.04 | 1 | ||
Plchůvky | 17.06 | 17.06 | |||
Čermná nad Orlicí | 17.10 | 17.15 | 2 | ||
Borohrádek | 17.19 | 17.20 | 1 | ||
Žďár nad Orlicí | 17.23 | 17.23 | |||
Týniště nad Orlicí | 17.28 | 17.33 | 3 | ||
Petrovice nad Orlicí | 17.36 | 17.37 | |||
Třebechovice pod Orebem | 17.41 | 17.42 | 1 | ||
Blešno | 17.45 | 17.45 | |||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 17.50 | 17.51 | 1 | ||
Hradec Králové zastávka | 17.52 | 17.53 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 17.57 | 8 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster