Os 5607 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 14.03 | 8 | |||
Hradec Králové zastávka | 14.06 | 14.07 | |||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 14.09 | 14.10 | 1 | ||
Blešno | 14.14 | 14.15 | |||
Třebechovice pod Orebem | 14.18 | 14.19 | 1 | ||
Petrovice nad Orlicí | 14.23 | 14.23 | |||
Týniště nad Orlicí | 14.27 | 14.32 | 3 | ||
Žďár nad Orlicí | 14.36 | 14.37 | |||
Borohrádek | 14.39 | 14.40 | 1 | ||
Čermná nad Orlicí | 14.45 | 14.50 | 2 | ||
Plchůvky | 14.53 | 14.53 | |||
Újezd u Chocně | 14.55 | 14.56 | 1 | ||
Choceň | 15.02 | 8 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci