Os 4418 | |
Řazení vlaku: Bfbrdtn794 + 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 20.54 | 13k | |||
Brno-Horní Heršpice | 20.58 | 20.59 | 3 | ||
Střelice dolní | 21.07 | 21.08 | |||
Střelice | 21.11 | 21.12 | 2 | ||
Radostice | x | 21.16 | 21.16 | ||
Silůvky | 21.20 | 21.21 | 1 | ||
Moravské Bránice | 21.26 | 21.29 | 2 | ||
Moravský Krumlov | 21.39 | 21.40 | 1 | ||
Rakšice | 21.44 | 21.45 | 1 | ||
Bohutice | 21.49 | 21.50 | |||
Miroslav | 21.56 | 21.57 | 1 | ||
Dolenice | x | 22.00 | 22.00 | ||
Břežany | x | 22.05 | 22.05 | ||
Pravice | x | 22.08 | 22.08 | ||
Hrušovany nad Jevišovkou-Šanov | 22.13 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci