Os 4416 | |
Řazení vlaku: Bfbrdtn794 + 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 19.54 | 13k | |||
Brno-Horní Heršpice | 19.58 | 19.59 | 3 | ||
Střelice dolní | 20.07 | 20.08 | |||
Střelice | 20.11 | 20.12 | 2 | ||
Radostice | x | 20.16 | 20.16 | ||
Silůvky | 20.20 | 20.21 | 1 | ||
Moravské Bránice | 20.26 | 20.29 | 2 | ||
Moravský Krumlov | 20.39 | 20.40 | 1 | ||
Rakšice | 20.44 | 20.45 | 1 | ||
Bohutice | 20.49 | 20.50 | |||
Miroslav | 20.56 | 20.57 | 1 | ||
Dolenice | x | 21.00 | 21.00 | ||
Břežany | x | 21.05 | 21.05 | ||
Pravice | x | 21.08 | 21.08 | ||
Hrušovany nad Jevišovkou-Šanov | 21.13 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci