Os 3225 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 6.51 | 10 | |||
Grygov | 6.56 | 6.56 | 1 | ||
Brodek u Přerova | 7.01 | 7.01 | 1 | ||
Rokytnice u Přerova | 7.04 | 7.04 | |||
Přerov | 7.12 | 7.19 | 4 | ||
Prosenice | 7.26 | 7.26 | 1 | ||
Osek nad Bečvou | 7.29 | 7.29 | |||
Lipník nad Bečvou | 7.33 | 7.36 | 3 | ||
Drahotuše | 7.43 | 7.43 | 1 | ||
Hranice na Moravě | 7.48 | 7.49 | 9 | ||
Hranice na Moravě město | 7.54 | 7.55 | 1 | ||
Teplice nad Bečvou | 7.57 | 7.57 | |||
Černotín | 8.00 | 8.00 | |||
Špičky | 8.03 | 8.03 | |||
Milotice nad Bečvou | 8.05 | 8.05 | |||
Hustopeče nad Bečvou | 8.08 | 8.08 | 1 | ||
Lhotka nad Bečvou | 8.13 | 8.14 | 1 | ||
Valašské Meziříčí | 8.19 | 8.24 | 1 | ||
Brňov | 8.28 | 8.28 | |||
Bystřička | 8.31 | 8.32 | 1 | ||
Jablůnka | 8.36 | 8.37 | 1 | ||
Vsetín | 8.43 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci