Os 3222 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vsetín | 3.50 | 4a | |||
Jablůnka | 3.55 | 3.56 | 2 | ||
Bystřička | 4.00 | 4.01 | 2 | ||
Brňov | 4.04 | 4.04 | |||
Valašské Meziříčí | 4.08 | 4.09 | 2 | ||
Lhotka nad Bečvou | 4.13 | 4.14 | 2 | ||
Hustopeče nad Bečvou | 4.20 | 4.20 | 2 | ||
Milotice nad Bečvou | 4.23 | 4.23 | |||
Špičky | 4.25 | 4.25 | |||
Černotín | 4.28 | 4.28 | |||
Teplice nad Bečvou | 4.31 | 4.31 | |||
Hranice na Moravě město | 4.33 | 4.34 | 2 | ||
Hranice na Moravě | 4.40 | 4.48 | 9 | ||
Drahotuše | 4.52 | 4.52 | 2 | ||
Lipník nad Bečvou | 4.58 | 4.58 | 2 | ||
Osek nad Bečvou | 5.02 | 5.02 | |||
Prosenice | 5.05 | 5.05 | 2 | ||
Přerov | 5.13 | 5.28 | 6 | ||
Rokytnice u Přerova | 5.35 | 5.35 | |||
Brodek u Přerova | 5.38 | 5.42 | 2 | ||
Grygov | 5.47 | 5.47 | 2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 5.53 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci