Os 28407 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bechyně | 8.03 | 1 | |||
Bechyně zastávka | x | 8.07 | 8.07 | ||
Bežerovice | x | 8.11 | 8.11 | ||
Sudoměřice u Bechyně | 8.16 | 8.17 | 1 | ||
Bechyňská Smoleč | x | 8.21 | 8.21 | ||
Všechlapy | x | 8.24 | 8.24 | ||
Třebelice | x | 8.26 | 8.26 | ||
Čenkov u Malšic | x | 8.29 | 8.29 | ||
Malšice | 8.31 | 8.32 | 1 | ||
Libějice | x | 8.37 | 8.37 | ||
Slapy | 8.38 | 8.39 | 1 | ||
Horky u Tábora | x | 8.42 | 8.42 | ||
Tábor | 8.51 | 403 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci