Os 28405 | |
Řazení vlaku: 113 + 2xBtx763 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bechyně | 6.41 | 1 | |||
Bechyně zastávka | 6.45 | 6.45 | |||
Bežerovice | 6.49 | 6.49 | |||
Sudoměřice u Bechyně | 6.54 | 6.55 | 1 | ||
Bechyňská Smoleč | 6.59 | 6.59 | |||
Všechlapy | 7.02 | 7.02 | |||
Třebelice | 7.04 | 7.04 | |||
Čenkov u Malšic | 7.07 | 7.07 | |||
Malšice | 7.09 | 7.10 | 1 | ||
Libějice | 7.15 | 7.15 | |||
Slapy | 7.17 | 7.18 | 1 | ||
Horky u Tábora | 7.21 | 7.21 | |||
Tábor | 7.30 | 403 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci