Os 19710 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kladno | 16.46 | 1 | |||
Kladno-Rozdělov | x | 16.50 | 16.50 | ||
Kamenné Žehrovice | 16.53 | 16.55 | 1 | ||
Kačice | x | 16.59 | 17.00 | ||
Stochov | 17.03 | 17.04 | 1 | ||
Rynholec | x | 17.08 | 17.08 | ||
Nové Strašecí | 17.14 | 17.14 | 1 | ||
Řevničov | 17.20 | 17.21 | 1 | ||
Lužná u Rakovníka | 17.29 | 17.34 | 5 | ||
Rakovník zastávka | x | 17.42 | 17.42 | ||
Rakovník | 17.46 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci