Os 18421 | |
Řazení vlaku: 814 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 4.09 | 4a | |||
Tábor-Měšice | x | 4.12 | 4.12 | ||
Smyslov | x | 4.16 | 4.16 | ||
Dobronice u Chýnova | x | 4.19 | 4.19 | ||
Chýnov | 4.23 | 4.23 | 1 | ||
Pořín | x | 4.30 | 4.30 | ||
Obrataň | 4.38 | 4.48 | 1 | ||
Šimpach | x | 4.51 | 4.51 | ||
Pacov | 4.56 | 4.57 | 1 | ||
Leskovice | x | 5.05 | 5.05 | ||
Nová Cerekev | 5.09 | 5.09 | 1 | ||
Vlásenice | x | 5.14 | 5.14 | ||
Pelhřimov | 5.22 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci