Os 18417 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 17.09 | 4a | |||
Tábor-Měšice | x | 17.12 | 17.12 | ||
Smyslov | x | 17.16 | 17.16 | ||
Dobronice u Chýnova | x | 17.19 | 17.19 | ||
Chýnov | 17.23 | 17.24 | 1 | ||
Pořín | x | 17.30 | 17.30 | ||
Obrataň | 17.37 | 17.38 | 1 | ||
Šimpach | x | 17.40 | 17.40 | ||
Pacov | 17.45 | 17.49 | 2 | ||
Leskovice | x | 17.57 | 17.57 | ||
Nová Cerekev | 18.01 | 18.01 | 1 | ||
Vlásenice | x | 18.05 | 18.05 | ||
Pelhřimov | 18.13 | 18.19 | 1 | ||
Rynárec | x | 18.22 | 18.22 | ||
Zajíčkov | x | 18.27 | 18.27 | ||
Dobrá Voda u Pelhřimova | 18.31 | 18.32 | 1 | ||
Nová Buková | x | 18.35 | 18.35 | ||
Hříběcí | x | 18.39 | 18.39 | ||
Horní Cerekev | 18.43 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci