R 1571 „Rakovnický rychlík“ | |
Řazení vlaku: 749 + Ba + BDa Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 8.15 | 8.25 | |||
Praha-Smíchov | 8.31 | 8.32 | |||
Beroun | 9.04 | 9.24 | |||
Nižbor | 9.34 | 9.35 | |||
Zbečno | 9.44 | 9.45 | |||
Roztoky u Křivoklátu | 9.53 | 9.54 | |||
Křivoklát | 9.57 | 9.59 | |||
Rakovník | 10.13 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci