Os 25458 | |
Řazení vlaku: SA 134 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Wałbrzych Główny | 16.35 | ||||
Boguszów Gorce Wschód | 16.40 | 16.41 | |||
Mieroszów | 17.01 | 17.04 | |||
Meziměstí | 17.17 | 18.03 | |||
Teplice nad Metují | 18.12 | 18.33 | |||
Teplice nad Metují město | x | 18.36 | 18.36 | ||
Teplice nad Metují skály | x | 18.40 | 18.40 | ||
Adršpach | 18.45 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci