Os 25453 | |
Řazení vlaku: SA 134 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Adršpach | 8.50 | ||||
Teplice nad Metují skály | x | 8.55 | 8.55 | ||
Teplice nad Metují město | x | 8.59 | 8.59 | ||
Teplice nad Metují | 9.02 | 9.08 | |||
Meziměstí | 9.17 | 9.23 | |||
Mieroszów | 9.38 | 9.38 | |||
Wałbrzych Główny | 10.04 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy