Os 8877 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 23.33 | ||||
Srbsko | 23.37 | 23.37 | |||
Karlštejn | 23.41 | 23.41 | |||
Zadní Třebaň | 23.45 | 23.45 | |||
Řevnice | 23.48 | 23.48 | |||
Dobřichovice | 23.52 | 23.53 | |||
Všenory | 23.55 | 23.55 | |||
Černošice-Mokropsy | 23.58 | 23.58 | |||
Černošice | 0.01 | 0.01 | |||
Praha-Radotín | 0.07 | 0.08 | |||
Praha-Velká Chuchle | 0.11 | 0.11 | |||
Praha-Smíchov | 0.17 | 0.18 | |||
Praha hlavní nádraží | 0.25 | 0.34 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci