Os 8873 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 21.33 | ||||
Srbsko | 21.37 | 21.37 | |||
Karlštejn | 21.41 | 21.41 | |||
Zadní Třebaň | 21.45 | 21.45 | |||
Řevnice | 21.48 | 21.48 | |||
Dobřichovice | 21.52 | 21.53 | |||
Všenory | 21.55 | 21.55 | |||
Černošice-Mokropsy | 21.58 | 21.58 | |||
Černošice | 22.01 | 22.01 | |||
Praha-Radotín | 22.07 | 22.08 | |||
Praha-Velká Chuchle | 22.11 | 22.11 | |||
Praha-Smíchov | 22.17 | 22.18 | |||
Praha hlavní nádraží | 22.25 | 22.36 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci