Os 8867 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 19.33 | ||||
Srbsko | 19.37 | 19.37 | |||
Karlštejn | 19.41 | 19.41 | |||
Zadní Třebaň | 19.45 | 19.45 | |||
Řevnice | 19.48 | 19.48 | |||
Dobřichovice | 19.52 | 19.53 | |||
Všenory | 19.55 | 19.55 | |||
Černošice-Mokropsy | 19.58 | 19.58 | |||
Černošice | 20.01 | 20.01 | |||
Praha-Radotín | 20.07 | 20.08 | |||
Praha-Velká Chuchle | 20.11 | 20.11 | |||
Praha-Smíchov | 20.17 | 20.18 | |||
Praha hlavní nádraží | 20.25 | 20.44 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci