Os 8866 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 19.37 | ||||
Praha-Smíchov | 19.43 | 19.44 | |||
Praha-Velká Chuchle | 19.50 | 19.50 | |||
Praha-Radotín | 19.53 | 19.53 | |||
Černošice | 19.58 | 19.58 | |||
Černošice-Mokropsy | 20.00 | 20.00 | |||
Všenory | 20.03 | 20.03 | |||
Dobřichovice | 20.05 | 20.06 | |||
Řevnice | 20.10 | 20.10 | |||
Zadní Třebaň | 20.13 | 20.13 | |||
Karlštejn | 20.17 | 20.18 | |||
Srbsko | 20.21 | 20.21 | |||
Beroun | 20.27 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci