Os 8850 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 15.37 | ||||
Praha-Smíchov | 15.43 | 15.44 | |||
Praha-Velká Chuchle | 15.50 | 15.50 | |||
Praha-Radotín | 15.53 | 15.53 | |||
Černošice | 15.58 | 15.58 | |||
Černošice-Mokropsy | 16.00 | 16.00 | |||
Všenory | 16.03 | 16.03 | |||
Dobřichovice | 16.05 | 16.06 | |||
Řevnice | 16.10 | 16.10 | |||
Zadní Třebaň | 16.13 | 16.13 | |||
Karlštejn | 16.17 | 16.18 | |||
Srbsko | 16.21 | 16.21 | |||
Beroun | 16.27 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci