Os 8845 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 14.03 | ||||
Srbsko | 14.07 | 14.07 | |||
Karlštejn | 14.11 | 14.11 | |||
Zadní Třebaň | 14.15 | 14.15 | |||
Řevnice | 14.18 | 14.18 | |||
Dobřichovice | 14.22 | 14.23 | |||
Všenory | 14.25 | 14.25 | |||
Černošice-Mokropsy | 14.28 | 14.28 | |||
Černošice | 14.31 | 14.31 | |||
Praha-Radotín | 14.37 | 14.38 | |||
Praha-Velká Chuchle | 14.41 | 14.41 | |||
Praha-Smíchov | 14.47 | 14.50 | |||
Praha hlavní nádraží | 14.57 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci