Os 8840 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 13.07 | ||||
Praha-Smíchov | 13.13 | 13.14 | |||
Praha-Velká Chuchle | 13.20 | 13.20 | |||
Praha-Radotín | 13.23 | 13.23 | |||
Černošice | 13.28 | 13.28 | |||
Černošice-Mokropsy | 13.30 | 13.30 | |||
Všenory | 13.33 | 13.33 | |||
Dobřichovice | 13.35 | 13.36 | |||
Řevnice | 13.40 | 13.40 | |||
Zadní Třebaň | 13.43 | 13.43 | |||
Karlštejn | 13.47 | 13.48 | |||
Srbsko | 13.51 | 13.51 | |||
Beroun | 13.57 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci