Os 8832 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 11.07 | ||||
Praha-Smíchov | 11.13 | 11.14 | |||
Praha-Velká Chuchle | 11.20 | 11.20 | |||
Praha-Radotín | 11.23 | 11.23 | |||
Černošice | 11.28 | 11.28 | |||
Černošice-Mokropsy | 11.30 | 11.30 | |||
Všenory | 11.33 | 11.33 | |||
Dobřichovice | 11.35 | 11.36 | |||
Řevnice | 11.40 | 11.40 | |||
Zadní Třebaň | 11.43 | 11.43 | |||
Karlštejn | 11.47 | 11.48 | |||
Srbsko | 11.51 | 11.51 | |||
Beroun | 11.57 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci