Os 8828 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 9.36 | 10.07 | |||
Praha-Smíchov | 10.13 | 10.14 | |||
Praha-Velká Chuchle | 10.20 | 10.20 | |||
Praha-Radotín | 10.23 | 10.23 | |||
Černošice | 10.28 | 10.28 | |||
Černošice-Mokropsy | 10.30 | 10.30 | |||
Všenory | 10.33 | 10.33 | |||
Dobřichovice | 10.35 | 10.36 | |||
Řevnice | 10.40 | 10.40 | |||
Zadní Třebaň | 10.43 | 10.43 | |||
Karlštejn | 10.47 | 10.48 | |||
Srbsko | 10.51 | 10.51 | |||
Beroun | 10.57 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci