Os 8826 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 9.17 | 9.37 | |||
Praha-Smíchov | 9.43 | 9.44 | |||
Praha-Velká Chuchle | 9.50 | 9.50 | |||
Praha-Radotín | 9.53 | 9.53 | |||
Černošice | 9.58 | 9.58 | |||
Černošice-Mokropsy | 10.00 | 10.00 | |||
Všenory | 10.03 | 10.03 | |||
Dobřichovice | 10.05 | 10.06 | |||
Řevnice | 10.10 | 10.10 | |||
Zadní Třebaň | 10.13 | 10.13 | |||
Karlštejn | 10.17 | 10.18 | |||
Srbsko | 10.21 | 10.21 | |||
Beroun | 10.27 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci