Os 8817 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + ABfhpvee395 + 5xBdmteeo296 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 7.03 | ||||
Srbsko | 7.07 | 7.07 | |||
Karlštejn | 7.11 | 7.11 | |||
Zadní Třebaň | 7.15 | 7.15 | |||
Řevnice | 7.18 | 7.18 | |||
Dobřichovice | 7.22 | 7.23 | |||
Všenory | 7.25 | 7.25 | |||
Černošice-Mokropsy | 7.28 | 7.28 | |||
Černošice | 7.31 | 7.31 | |||
Praha-Radotín | 7.37 | 7.38 | |||
Praha-Velká Chuchle | 7.41 | 7.41 | |||
Praha-Smíchov | 7.47 | 7.50 | |||
Praha hlavní nádraží | 7.57 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci