Os 8812 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + 5xBdmteeo296 + ABfhpvee395 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 6.07 | ||||
Praha-Smíchov | 6.13 | 6.14 | |||
Praha-Velká Chuchle | 6.20 | 6.20 | |||
Praha-Radotín | 6.23 | 6.23 | |||
Černošice | 6.28 | 6.28 | |||
Černošice-Mokropsy | 6.30 | 6.30 | |||
Všenory | 6.33 | 6.33 | |||
Dobřichovice | 6.35 | 6.36 | |||
Řevnice | 6.40 | 6.40 | |||
Zadní Třebaň | 6.43 | 6.43 | |||
Karlštejn | 6.47 | 6.48 | |||
Srbsko | 6.51 | 6.51 | |||
Beroun | 6.57 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci