Rx 881 „Slovácký expres“ | |
Řazení vlaku: 371_n2 + 2xBdpee231 + Bmz234 + Aee140 + 3xBmz234 + Bmz232 + Bmz226 + Bmz232 + 2xBmz234 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 6.00 | ||||
Přerov | 6.13 | 6.15 | |||
Hulín | 6.24 | 6.26 | |||
Otrokovice | 6.34 | 6.36 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 6.46 | 6.56 | |||
Uherské Hradiště | 7.02 | 7.03 | |||
Uherský Brod | 7.22 | 7.27 | |||
Újezdec u Luhačovic | 7.31 | 7.32 | |||
Luhačovice | 7.45 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci