Rx 812 | |
Řazení vlaku: 660 + 662 + 661 + 660 + 662 + 661 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 9.11 | ||||
Přerov | 9.23 | 9.25 | |||
Hulín | 9.34 | 9.36 | |||
Otrokovice | 9.43 | 9.45 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 9.54 | 9.56 | |||
Moravský Písek | 10.03 | 10.04 | |||
Hodonín | 10.14 | 10.28 | |||
Břeclav | 10.40 | 10.46 | |||
Podivín | 10.52 | 10.53 | |||
Zaječí | 10.58 | 10.59 | |||
Šakvice | 11.03 | 11.04 | |||
Brno hlavní nádraží | 11.24 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci