Os 8015 | |
Řazení vlaku: 242_n2 + 2xBdmteeo294 + BDs450 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Strakonice | 16.51 | ||||
Modlešovice | x | 16.55 | 16.55 | ||
Čejetice | 16.57 | 16.58 | |||
Sudoměř u Písku | x | 17.01 | 17.01 | ||
Ražice | 17.05 | 17.05 | |||
Heřmaň obec | x | 17.08 | 17.08 | ||
Skály | x | 17.11 | 17.11 | ||
Protivín | 17.14 | 17.14 | |||
Protivín zastávka | x | 17.17 | 17.17 | ||
Milenovice | x | 17.19 | 17.19 | ||
Číčenice | 17.22 | 17.23 | |||
Záblatíčko | x | 17.27 | 17.27 | ||
Dívčice | 17.31 | 17.32 | |||
Zbudov | x | 17.34 | 17.34 | ||
Zliv | 17.37 | 17.38 | |||
Hluboká nad Vltavou | 17.43 | 17.44 | |||
České Budějovice severní zastávka | x | 17.49 | 17.49 | ||
České Budějovice | 17.51 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci