Os 7914 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 18.57 | ||||
Králův Dvůr | x | 19.01 | 19.01 | ||
Králův Dvůr-Popovice | x | 19.03 | 19.03 | ||
Zdice | 19.07 | 19.08 | |||
Libomyšl | x | 19.12 | 19.12 | ||
Lochovice | 19.17 | 19.21 | |||
Rejkovice | x | 19.26 | 19.26 | ||
Jince | 19.30 | 19.31 | |||
Bratkovice | x | 19.38 | 19.38 | ||
Příbram | 19.44 | 19.50 | |||
Milín | 19.57 | 19.59 | |||
Ostrov u Tochovic | x | 20.02 | 20.02 | ||
Tochovice zastávka | x | 20.05 | 20.05 | ||
Tochovice | x | 20.06 | 20.06 | ||
Březnice | 20.12 | 20.18 | |||
Dobrá Voda u Březnice | x | 20.21 | 20.21 | ||
Myslín | x | 20.24 | 20.24 | ||
Mirovice | 20.27 | 20.30 | |||
Horní Nerestce | x | 20.33 | 20.33 | ||
Čimelice | x | 20.37 | 20.37 | ||
Smetanova Lhota | x | 20.41 | 20.41 | ||
Dolní Ostrovec | x | 20.45 | 20.45 | ||
Vráž u Písku | x | 20.50 | 20.50 | ||
Čížová | 20.58 | 20.59 | |||
Písek-Dobešice | x | 21.02 | 21.02 | ||
Písek zastávka | x | 21.05 | 21.05 | ||
Písek | 21.08 | 21.09 | |||
Putim | 21.14 | 21.14 | |||
Heřmaň | x | 21.17 | 21.17 | ||
Protivín | 21.24 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci