Os 7737 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 20.40 | ||||
Beroun-Závodí | 20.43 | 20.43 | |||
Hýskov | 20.48 | 20.48 | |||
Nižbor | 20.52 | 20.53 | |||
Žloukovice | x | 20.57 | 20.57 | ||
Račice nad Berounkou | x | 21.01 | 21.01 | ||
Zbečno | 21.04 | 21.06 | |||
Újezd nad Zbečnem | x | 21.10 | 21.10 | ||
Roztoky u Křivoklátu | 21.15 | 21.16 | |||
Křivoklát | x | 21.19 | 21.19 | ||
Městečko u Křivoklátu | x | 21.21 | 21.21 | ||
Pustověty | x | 21.25 | 21.25 | ||
Lašovice | 21.28 | 21.29 | |||
Chlum u Rakovníka | x | 21.32 | 21.32 | ||
Rakovník | 21.37 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci