Os 7732 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rakovník | 17.00 | ||||
Chlum u Rakovníka | x | 17.04 | 17.04 | ||
Lašovice | 17.07 | 17.08 | |||
Pustověty | x | 17.11 | 17.11 | ||
Městečko u Křivoklátu | x | 17.15 | 17.15 | ||
Křivoklát | x | 17.17 | 17.17 | ||
Roztoky u Křivoklátu | 17.20 | 17.21 | |||
Újezd nad Zbečnem | x | 17.26 | 17.26 | ||
Zbečno | 17.30 | 17.31 | |||
Račice nad Berounkou | x | 17.34 | 17.34 | ||
Žloukovice | x | 17.37 | 17.37 | ||
Nižbor | 17.41 | 17.42 | |||
Hýskov | 17.46 | 17.51 | |||
Beroun-Závodí | 17.56 | 17.56 | |||
Beroun | 18.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci