Os 7717 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 7.43 | ||||
Beroun-Závodí | 7.46 | 7.46 | |||
Hýskov | 7.51 | 7.51 | |||
Nižbor | 7.55 | 7.56 | |||
Žloukovice | x | 8.00 | 8.00 | ||
Račice nad Berounkou | x | 8.03 | 8.03 | ||
Zbečno | 8.07 | 8.08 | |||
Újezd nad Zbečnem | x | 8.11 | 8.11 | ||
Roztoky u Křivoklátu | 8.17 | 8.19 | |||
Křivoklát | x | 8.21 | 8.21 | ||
Městečko u Křivoklátu | x | 8.24 | 8.24 | ||
Pustověty | x | 8.28 | 8.28 | ||
Lašovice | 8.31 | 8.31 | |||
Chlum u Rakovníka | x | 8.34 | 8.34 | ||
Rakovník | 8.39 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci