Os 7239 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bělá nad Radbuzou | 11.01 | ||||
Újezd Svatého Kříže | x | 11.04 | 11.04 | ||
Svržno | x | 11.07 | 11.07 | ||
Hostouň | 11.10 | 11.11 | |||
Mutěnín | x | 11.13 | 11.13 | ||
Poběžovice | 11.20 | 11.21 | |||
Vlkanov | x | 11.27 | 11.27 | ||
Nový Kramolín | x | 11.29 | 11.29 | ||
Postřekov | x | 11.32 | 11.32 | ||
Klenčí pod Čerchovem | 11.35 | 11.36 | |||
Trhanov | x | 11.40 | 11.40 | ||
Pila | x | 11.43 | 11.43 | ||
Havlovice | x | 11.44 | 11.44 | ||
Domažlice město | 11.49 | 11.50 | |||
Domažlice | 11.52 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci