Os 7235 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bělá nad Radbuzou | 6.27 | ||||
Újezd Svatého Kříže | x | 6.30 | 6.30 | ||
Svržno | x | 6.33 | 6.33 | ||
Hostouň | 6.36 | 6.37 | |||
Mutěnín | x | 6.39 | 6.39 | ||
Poběžovice | 6.46 | 6.47 | |||
Vlkanov | x | 6.53 | 6.53 | ||
Nový Kramolín | x | 6.55 | 6.55 | ||
Postřekov | x | 6.58 | 6.58 | ||
Klenčí pod Čerchovem | 7.01 | 7.02 | |||
Trhanov | x | 7.06 | 7.06 | ||
Pila | x | 7.09 | 7.09 | ||
Havlovice | x | 7.11 | 7.11 | ||
Domažlice město | 7.16 | 7.17 | |||
Domažlice | 7.19 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci