Os 7233 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bělá nad Radbuzou | 5.51 | ||||
Újezd Svatého Kříže | x | 5.54 | 5.54 | ||
Svržno | x | 5.57 | 5.57 | ||
Hostouň | 6.00 | 6.01 | |||
Mutěnín | x | 6.03 | 6.03 | ||
Poběžovice | 6.10 | 6.11 | |||
Vlkanov | x | 6.17 | 6.17 | ||
Nový Kramolín | x | 6.19 | 6.19 | ||
Postřekov | x | 6.22 | 6.22 | ||
Klenčí pod Čerchovem | 6.25 | 6.28 | |||
Trhanov | x | 6.32 | 6.32 | ||
Pila | x | 6.35 | 6.35 | ||
Havlovice | x | 6.37 | 6.37 | ||
Domažlice město | 6.42 | 6.43 | |||
Domažlice | 6.45 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci